Har en alltid blöt fitta och hög sexlust

jag är alltid våt i fittan och söker sköna knullkompisar för mycket sex

Jag är alltid så himla våt i fittan. Anledningen till det är att jag jämt och ständigt tänker på sex, det är härligt men jobbigt. Jag skulle kunna knulla dygnet runt men det går ju inte och jag undrar om det egentligen är normalt?! Min fitta är alltid redo för skön sex och långa knull, alltid redo som sagt. 

Jag behöver en kuk som kan stilla denna kåthet, en hård kuk som kan knulla länge och spruta ofta hade varit en dröm. Jag vet inte om jag är översexuell och en nymfoman eller vad det är frågan om. Det är som det är så nu får jag försöka göra det bästa av situationen.

Jag är blöt i fittan 24/7 så jag söker två knullkompisar!

Eftersom jag är ganska krävande så tror jag att jag behöver ha ett par knullkompisar som jag träffar regelbundet. Gärna alla tre tillsammans men det är inget jag förväntar mig, utan vi ses var och en tillsammans. Men en trekant är en fantasi som jag önskar blir uppfylld, men vi får se. Jag är inte så kräsen när det kommer till hur du ser ut och hur du är utrustad.

Så länge vi har bra kemi och knullar bra så spelar resten mindre roll. Jag vill ha all sorts sex, även analt, men det är en sak jag inte går igång på och det är svår smärta och liknande. Annars är jag öppen för att prova nya grejor inom sexet och jag har en alltid blöt fitta så inget glidmedel behövs. 😉 Frågan är om det finns killar som ställer upp på mina krav och som klarar av att mätta min oändliga sexlust? Jag bor i närheten av Malmö och söker knullkontakt där, kan träffas både vardagar och helger. Skriv till mig så berättar jag mer.