
Jag är en riktig syndare och har en svullen fitta som måste få en riktigt kuk som knullar mej hårt och bestämt. Är en mogen slampa som är mycket olydig och jag måste sättas på plats ordentligt. Jag vägrar använda kondom, jag tar risken att få nån könssjukdom, det är fan värt det, för att köra med kondom är som att äta banan med skalet på. Nu är jag testad och frisk och det är ett krav att du också är testad innan vi träffas.
Vill du köra kuken i en svullen fitta?
Nu kommer jag att knulla runt lite, jag är så jäkla kåt och utsvulten på sex så jag har mycket att ta igen. När jag hittat mannen som jag har bra sex med, då kan jag tänka mej att enbart träffa dej. Det är kanske slampigt att knulla runt men man måste ju smaka på några innan man hittar rätt. Något förhållande ska vi inte ha, utan det är kravlös sex utan en massa löften och annat liknande. På den punkten måste vi vara överens till 100%.
Vill knulla regelbundet när jag hittat rätt karl!
När jag hittat rätt karl att knulla med regelbundet så är det lite jag vill att vi gör. Det ena är att vi ska knulla utomhus på vår och sommar, det är så skönt att vara naken i naturen. Detta ska ske utan åskådare! Sen är det en annan fantasi jag vill förverkliga och det är att gå på sexklubb, eller swingersklubb som det nog kallas för idag. Det verkar vara så härligt att vara bland en massa kåta människor och bara släppa alla hämningar.
Ska vi gå på sexklubb?
Anledningen till att jag inte gått på sexklubb är att jag inte vill gå dit ensam. Men du vill kanske hänga med mej? Jag har ju en del saker jag vill göra och därför tror jag det är bra om du är 30 år eller äldre. Jag är en mogen kvinna med en go svullen fitta som är helrakad och jag söker dej.